23 Zář

Tituly Vítězů Českého poháru ČATHS 2015 ve sportovní střelbě si rozdělili Vladimír Marčan a František Konečný.

V sobotu 5. 9. přivítala Olomouc účastníky finálového kola Českého poháru ve sportovní střelbě tělesně postižených. V ranní soutěži za příznivých povětrnostních podmínek v disciplíně P3/sportovní pistole 30+30 ran na 25 metrů zvítězil Vladimír Marčan/532 bodů, před druhým Františkem Konečným/527 bodů a třetím Romanem Gronským/524 bodů.

Po sečtení bodů z nejlepšího kola ČP a  z finále v této disciplíně se stal celkovým vítězem Vladimír Marčan/60 bodů, 2. místo získal Roman Gronský/45 bodů a 3. místo obsadil František Konečný/40 bodů.

Odpoledne pokračovalo Finále ČP disciplínou P1/vzduchová pistole 60 ran na 10 metrů, kterou s přehledem a v mistrovské výkonnostní třídě vyhrál František Konečný/559 bodů, 2. místo obsadil Vladimír Marčan/532 bodů a 3. místo si vystřílel Roman Gronský/také 532 bodů, ale o jednu centrovou desítku střelil méně.

Po sečtení bodů z nejlepšího kola ČP a  finále v této disciplíně se stal celkovým vítězem František Konečný/50 bodů, 2. místo obsadil Roman Gronský/45 bodů a 3. místo získal Vladimír Marčan/40 bodů.

Výsledky finálového kola naleznete na Kopie – Český pohár ČATHS – Finále

Celkové pořadí ČP ve střelbě handicapovaných 2015 naleznete na Český pohár ČATHS – celkové vyhodnocení